Zlatna džezva u slovenskom Mercatoru

Saopštenje za javnost                                                                                                     

                                                                                  Visoko, 10. juni 2014.

 

Zlatna džezva ulazi na tržište Slovenije

 

Zlatna dzezva limited 3Vispakova Zlatna džezva ulistana je u ponudu slovenskog tržnog lanca Mercator, a prvi šleper sa pravom bosanskom kafom krenuo je danas iz Visokog.  

„Ovo je vrlo bitan korak u našoj regionlanoj poslovnoj strategiji. Slovenske partnere posebno je zanimala naša ograničena serija, tzv. Limited edition sa ambalažom „Pit’ ćemo mi nju ako Bog da i u Brazilu“. Nadamo se da je ovo početak jedne uspješne i dugoročne saradnje. Kolege iz Slovenije su pratile našu kampanju sa kojom smo prognozirali uspjeh Reprezentacije Bosne i Hercegovine u nogometu. Vjerujemo da smo u pravom trenutku ušli na tržište Slovenije, baš kada i naši Zmajevi plijene posebnu pažnju u ovoj zemlji sa nastupom u okviru SP u Nogometu u Brazilu“, riječi su Muhameda Muzaferije menadžera izvoza u Vispaku.

U slovenskom Mercatoru su insistirali da prve količine Zlatne džezve budu dopremljene prije početka SP u Brazilu.

U ponudi Mercatora u Sloveniji naći će se pakovanja Zlatne džezve od 100g, 200g, 250g, i pola kilograma Limited edition „ Pit’ ćemo mi nju ako Bog da i u Brazilu“.

Iz-dzezve-u-Brazil-17Iz-dzezve-u-Brazil-02Vispak 42 godine od osnivanjaIz-dzezve-u-Brazil-18

 

Kontakt: Adis Hasaković, Mobilni: +387 62 546 862, e-mail: uprava@mcm.ba

 

Ipak Vispak!